
Красивий жіночий гаманець компактного розміру із натуральної шкіри блакитного кольору ST Leather
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-472-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний жіночий гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості та гарантовано прослужити вам дуже довго. Складається втричі і застібається за допомогою металевої кнопки. Всередині має три відділення для паперових грошей (одне на блискавці) та шість секцій для карток (одна прозора). Велика металева монетниця на клямці розташована на зворотному боці. Декорований сріблястою фурнітурою і фірмовим значком, упакований у фірмову коробочку від виробника. Практичний і зручний жіночий гаманець невеликого розміру стані прекрасним подарунком будь-якій жінці. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цей клатч та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴









