
Жіночий малий гаманець із натуральної шкіри ST430 L blue
750 ₴
- В наявності
- Код: 1927-457-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький компактний гаманець жіночий гаманець блакитного кольору ST. Виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Модель зручно складається навпіл і застібається на хлястик з кнопкою. Незважаючи на розміри, гаманець виконує всі свої функції. Всередині є два відділення для банкнот, вісім секцій для пластикових карток, три прилеглі кишені, віконце для документів, а також зовнішня автономна монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте маленький, компактний та якісний гаманець то кращої моделі ніж ця, буде дуже складно знайти. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Ширина | 95 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Блакитний |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
- Ціна: 750 ₴








