Новинка


Компактний жіночий гаманець бордового кольору з італійської шкіри Grande Pelle Lettera
1 350 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-698-9
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне шкіряне портмоне вертикального типу Grande Pelle. Гаманець з натуральної шкіри, фіксується магнітами, що дуже зручно. Всередині знаходиться два основних відділення для купюр та шість секцій для пластикових карток. Особливістю моделі є наявність євро монетниці - вона велика, широко відкривається, це надає зручний доступ до копійок. Гаманець функціональний і досить компактний, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом і високою якістю матеріалів - це гарантує, що виріб прослужить Вам дуже довго. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴











