
Шкіряний жіночий гаманець червоного кольору на магнітах і блискавці середнього розміру ST Leather 360
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-419-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він має середній розмір і виготовлений з натуральної шкіри, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на приховані магніти, що забезпечує надійне збереження цінностей. Усередині знаходяться два відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені для чеків та інших дрібниць та шість секцій для пластикових карток. На зовнішній стороні розташовано два відділення на блискавці для монет та більш цінних речей. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність та смак! Постачається разом з фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











