
Невеликий жіночий шкіряний портмоне червоного кольору на багато карток ST 410
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-421-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець середніх розмірів з прекрасним функціоналом. Модель складається вдвічі і закривається широким круглим клапаном на кнопку. Усередині два відділення для паперових грошей, п' ять прихованих кишень та десять секцій для пластикових карток (одна прозора). Для монет передбавлена спеціальна кишеня на блискавці, яка зручно розкривається та розділена на дві частини. Такий портмоне зможе поміститися в будь-яку жіночу сумочку. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель прекрасно підкреслюють сучасний стиль та гарний смак. Дана модель це прекрасний варіант для подарунка будь-якій дівчині. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴










