
Стильний чоловічий шкіряний гаманець вертикального типу чорно-синього кольору Marco Coverna 1005A
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-606-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий гаманець Marco Coverna, виготовлений з м'якої телячої шкіри відмінної вичинки.Структура проста і зручна, складається навпіл і закривається на кнопку. Модель має оригінальний дизайн, всередині прикрашений синіми шкіряними вставками, а зовні доповнений синім акуратним рядком. Виглядає дуже стильно та красиво. У гаманці передбачено два широкі відділення для паперових грошей, три прилеглі кишені, дев'ять секцій для пластикових карток, кишеня на блискавці, кишеню для монет та прозоре вікно для документа. Аксесуар чудово підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴











