
Черный кожаный зажим с фиксацией на кнопку ST Leather
525 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хороша альтернатива звичному чоловічому портмоне - шкіряний функціональний затиск. Має компактні розміри і фіксацію на кнопці. На лицьовій стороні розташована велика монетниця на кнопці. Всередині знаходиться шість секцій для пластикових карток та дві приховані кишені, по центру міцно закріплений металевий затиск для паперових грошей. Лицьова сторона декорована красивим значком виробника, аксесуар упакований в фірмову коробку. Даний зажим стане приємним подарунком для Вас і Ваших близьких. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Украина-Китай |
| Тип | Зажим для купюр |
| Застежка | Кнопки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 7 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Толщина | 20 мм |
| Расположение монетницы | Снаружи |
- Цена: 525 ₴










