
Шкіряний затискач для грошей коричневого кольору з блоком для карт ST Leather
525 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хороша альтернатива звичному чоловічому портмоне - шкіряний функціональний затиск. Має компактні розміри і фіксацію на кнопці. На лицьовій стороні розташована велика монетниця на кнопці. Всередині знаходиться шість секцій для пластикових карток та дві приховані кишені, по центру міцно закріплений металевий затиск для паперових грошей. Лицьова сторона декорована красивим значком виробника, аксесуар упакований в фірмову коробку. Даний зажим стане приємним подарунком для Вас і Ваших близьких. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 525 ₴











