
Жіночий лаковий шкіряний гаманець на магнітах синього кольору ST Leather
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-438-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться три широкі відділення для купюр, три приховані кишені, одна на блискавці та 11 секцій для пластикових карток. Слід зазначити зручну монетницю на механічній клямці. З зовнішньої сторони знаходиться додаткова відкрита кишеня. Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, доповнений металевою золотистою фурнітурою. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Бичина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 150 ₴











