-10%


Класичний жіночий гаманець пудрового кольору із гладкої шкіри Marco Coverna
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-429-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує з першого погляду, модель гармонійно поєднує в собі відразу кілька кольорів. Зовні використовується два основних кольори – червоний та кораловий. Усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже красиво та стильно. Функціонал гаманця так само потішить Вас. Основна частина фіксується за допомогою магніту, має чотири широкі відділення для паперових грошей, одне прилеглое відділення, вісім секцій для пластикових карток та дві кишені на блискавці для більш цінних речей та копійок. Зовні розташована відкрита кишеня та додаткове відділення на блискавці. Гаманець виготовлений з якісної натуральної гладкої шкіри, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Модель дуже зручна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Пудровий |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 900 ₴











