
Шкіряний чоловічий вертикальний купюрник на магнітах з візитницею MD 26651
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-593-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, дуже зручно лежить у руці і чудово виглядає. Шкіра м'яка, приємна на дотик. Виріб пошитий якісно, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше ніж стандартний варіант застібки. Усередині представлено десять секцій для пластикових карток (одна прозора) та три відділення для купюр. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня на блискавці та автономна знімна кредитниця на шість карток. Модель дуже зручна у повсякденному використанні, відмінно підійде діловим людям і людям, які люблять класику. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Ширина | 90 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
- Ціна: 1 250 ₴










