
Червоний жіночий купюрник вертикального формату із натуральної шкіри на магнітах Marco Coverna
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-415-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, що надає йому не лише вишуканого вигляду, але й довговічності у повсякденному використанні. Вертикальний формат робить його зручним у носінні,а яскравий червоний колір, неодмінно приверне увагу цінительок вишуканості та високої якості. Закривається купюрник за допомогою магнітної застібки, що набагато зручніше. Усередині знаходиться п'ять відділень для паперових грошей, сімнадцять секцій для пластикових карток та два прозорі віконця для документів. Зовні є велика автономна кишеня на блискавці для чеків, монет або більш цінних речей. Такий аксесуар стане невід'ємною частиною вашого повсякденного стилю, визначаючи ваш унікальний смак та індивідуальність. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 19 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴










