
Класичний чоловічий шкіряний гаманець синього кольору ST Leather
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри хорошої якості, що гарантує вам тривалий термін експлуатації. Структура проста і зручна, закривається на кнопку, забезпечуючи швидкий доступ до вмісту. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три секції для пластикових карток, дві приховані кишені та зручна монетниця для копійок. Лицьова сторона декорована красивим невеликим значком з логотипом бренду. Аксесуар упакований в фірмову коробку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: Ціну уточнюйте





