
Класичний чоловічий шкіряний гаманець коричневого кольору ST 104
725 ₴
- В наявності
- Код: 1927-320-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри хорошої якості, що гарантує вам тривалий термін експлуатації. Структура проста і зручна, закривається на кнопку, забезпечуючи швидкий доступ до вмісту. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три секції для пластикових карток, дві приховані кишені та зручна монетниця для копійок. Лицьова сторона декорована красивим невеликим значком з логотипом бренду. Аксесуар упакований в фірмову коробку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 725 ₴







