
Солідний вертикальний чоловіче портмоне з гладкої шкіри Boston B5-020
1 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-512-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичне вертикальне чоловіче портмоне складається удвічі і застібається на кнопку. Відрізняється високою якістю шкіри з характерним легким блиском, виглядає солідно та презентабельно, та обов'язково порадує Вас своєю довговічністю. Всередині знаходиться відділення для купюр, пластикових карток та кишеня для монет. Основний функціонал доповнено прозорими віконцями для документів. Є вертикальна кишенька на блискавці для цінних речей. Модель прикрашена красивим фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴











