
Вертикальний чоловічий гаманець з блоком під документи Boston B4-020
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-512
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичне вертикальне чоловіче портмоне складається удвічі і застібається на кнопку. Відрізняється високою якістю шкіри, що обов'язково порадує Вас своєю довговічністю. Відмінно підходить як для ділового чоловіка у віці, так і для молодої людини, виглядає солідно та презентабельно. Всередині знаходиться відділення для купюр, пластикових карток та кишеня для монет. Основний функціонал доповнено прозорими віконцями для документів. Є вертикальна кишенька на блискавці для цінних речей. Такий гаманець дуже практичний і зручний у використанні, людина, якій ви піднесете такий подарунок, буде дуже задоволена. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴










