
Гаманець чоловічий шкіряний на багато карток ST 138 Leather
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-503-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлено з приємної на дотик, натуральної шкіри. Виріб пошито якісно, закривається на хлястик з кнопкою. Всередині гаманця є два основних відділення під купюри, кишеня на блискавці в задній стінці, велика зручна монетниця і блок для карток, який фіксується на кнопку. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком сучасному чоловікові. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











