
Стильний чоловічий шкіряний купюрник на магнітах чорного кольору Marco Coverna MSM 6
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-502-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Модель дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Виріб пошито якісно, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей, вісім секцій для пластикових карток, одна з яких прозора та кишеня на блискавці для монет або більш цінних речей. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну зовні робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











