
Чоловічий шкіряний гаманець вертикального формату на магнітній фіксації MD 22-633
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-501-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний чоловічий гаманець вертикального дизайну. Виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Гаманець середнього розміру, складається вдвічі та фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей (одне в стінці гаманця на блискавці), чотири секції для пластикових карток, два прозорих віконця для документів, одна прихована кишеня та зручна монетниця на блискавичній застібці. Гаманець зручно лежить в руці, виглядає дуже стильно і сучасно, тому ідеально підходить для чоловіків з будь-яким стилем. Приємним доповнення до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











