
Чоловічий шкіряний гаманець вертикального типу для карток ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-501-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне відомого бренду Salfeite виготовлено з приємною на дотик, натуральної шкіри високої якості. Всередині передбачений додатковий розворот на застібці з секціями для карток і великим прозорим віконцем. Крім цього, є й основні два відділення для паперових грошей, напівпрозоре відділення для документів формату під пластикову карту або проїзного, зручна монетниця, кишеня на блискавці для більш цінних речей та два прихованих відділення. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати купюри, монети, картки та інші дрібниці. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком сучасному чоловікові. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Ширина | 105 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 25 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
- Ціна: 1 000 ₴











