
Червона жіноча шкіряна обкладинка на паспорт ST Leather
500 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-701-7
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Усередині знаходяться шкіряні клапани для кріплення паспорта, прошиті вощеними нитками. Обкладинка збереже документ у цілості та неушкодженості протягом багатьох років. Підходить для паперового українського та закордонного паспорта. Обкладинка для документів ST leather стильний аксесуар для повсякденного життя. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴






