
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне для автодокументів ST Leather
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-509-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне виготовлено з приємної на дотик, натуральної шкіри. Усередині гаманця є два основних відділення під купюри, кишеня на блискавці на задній стінці, три секції для карток, чотири прозорих віконця для документів, що додатково фіксуються кнопкою та дві приховані кишені. Для копійок передбачена зручна монетниця. Гаманець складається навпіл і фіксується на кнопку. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Такий гаманець відмінно підходить людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











