
Шкіряний чоловічий гаманець коричневого кольору з блоком для документів Boston
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-509-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне виготовлено з приємної на дотик, натуральної шкіри. Усередині гаманця є два основних відділення під купюри, кишеня на блискавці на задній стінці, три секції для карток, чотири прозорих віконця для документів, що додатково фіксуються кнопкою та дві приховані кишені. Для копійок передбачена зручна монетниця. Гаманець складається навпіл і фіксується на кнопку. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Такий гаманець відмінно підходить людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 800 ₴










