
Стильний чоловічий портмоне чорного кольору на кнопці Boston B5-021
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-634-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий чоловічий портмоне класичного чорного кольору з елегантним глянцем. Виготовлений з високоякісної натуральної гладкої шкіри преміум сегменту, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Структура проста і зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині передбачений додатковий розворот на застібці з відділеннями для карток та документів. Крім цього, є три основні відділення для купюр, зручна монетниця та прихована кишеня. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Зовнішній вигляд портмоне дуже презентабельний, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих шкіряних аксесуарів. Якщо Ви шукайте гаманець на подарунок, то це саме те, що Вам треба. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 300 ₴







