
Чоловічий шкіряний гаманець без застібки чорного кольору Grande Pelle Onda
625 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-504-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне компактне портмоне компанії Grande Pelle. Модель пошита з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Аксесуар із компактними розмірами, без проблем поміститься в задню кишеню джинсів. Модель не має фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині передбачене одне основне відділення для купюр і шість секцій для карток — все, що необхідне сучасному чоловікові. Для цього й створений цей гаманець, у якому немає нічого зайвого. Приємним доповненням до гаманця стані красиве подарункове паковання. Купити цей гаманець і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 625 ₴









