
Брендовий чоловічий гаманець з блоком для документів коричневого кольору Marco Coverna 047-823
2 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-521-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітне чоловіче портмоне марки Marco Coverna, виготовлено з преміальної італійської натуральної шкіри. Структура проста і зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині передбачено дві прозорі кишені для документів, три відділення для купюр, одне з яких на блискавці, шість секцій для пластикових карток, чотири приховані кишені там монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте презентабельний, функціональний та якісний гаманець, придивіться до цієї моделі по-краще. Аксесуар упакований в фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴











