
Чоловічий шкіряний портмоне з відділом для документів ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-521-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне виготовлено з приємною на дотик, м'якої, натуральної, матової шкіри. Структура проста і зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині передбачений додатковий розворот на застібці з чотирма прозорими кишенями та відділеннями для кредитних карток. Крім цього, є й основні два відділення для купюр і ще додатковий третій на змійці. Для копійок передбачена зручна монетниця на кнопці, поруч з якою знаходиться прихована кишеня на блискавці. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










