
Коричневый кожаный зажим для денег карточек монет ST Leather
650 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-549-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і призначений для зберігання банкнот, карток та монет. Усередині є металевий фіксатор під купюри, а також шість секцій для пластикових карток. На задній зовнішній стороні знаходиться кишеня на блискавці, для монет або чеків. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з чоловічими зажимами, вони дуже популярні, компактні, стильні, і що найголовніше зручні в користуванні. Аксесуар упакований в фірмову коробку й стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Застежка | Без застежки |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 6 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Расположение монетницы | Снаружи |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Украина-Китай |
- Цена: 650 ₴








