
Красивий жіночий гаманець фісташкового кольору з натуральної шкіри Marco Coverna W 002
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-498-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на приховані магніти, що забезпечує надійне зберігання ваших цінностей та надає виробу гармонійного вигляду. Усередині є три відділення для купюр, дві прилеглі кишені для чеків або інших дрібниць, дванадцять секцій для пластикових карток і два відділення на блискавці в перегородці. Зовні знаходиться дві додаткові кишені, одна на блискавці, друга відкритого типу. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм та виразність. Гарний відтінок надає йому ніжного та жіночного вигляду, підкреслюючи тонкий смак його власниці. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити гаманець та багато інших можна у нашому магазині. https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴









