
Великий жіночий гаманець на блискавці м'ятного кольору Marco Coverna W 004
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-318-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на блискавичну застібку, яка забезпечує надійне закриття і впевненість у збереженні ваших цінних речей. Усередині знаходяться три широкі відділення для купюр, дві прилеглі кишені для чеків або інших дрібниць, вісім секцій для пластикових карток і відділення на блискавці в перегородці. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм і виразність. Гарний відтінок надає йому ніжного та жіночного вигляду, підкреслюючи тонкий смак його власниці. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴








