
Місткий жіночий шкіряний гаманець клатч з відділенням на блискавці ST 1431
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-402-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлена модель користується величезною популярністю серед жінок, завдяки зручним габаритам та шикарному дизайну. Виготовляється з якісної натуральної шкіри, м'якої, приємної на дотик. Аксесуар дуже функціональний, для більшої зручності розділений на дві автономні частини – на блискавці та магнітах. Всередині одного два широкі відділення та кишеня на змійці для монет або більш цінних речей. У другому представлено 12 секцій для пластикових карток (одна з яких прозора) та дві прилеглі кишені для купюр, чеків та інших дрібничок. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴










