
Елітний чоловічий класичний гаманець з натуральної шкіри Marco Coverna MC 1001
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-533-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри преміум класу, складається навпіл і фіксується на хлястик з кнопкою. Гаманець поєднує в собі два кольори, основний чорний, який доповнений вставками із синьої шкіри, виглядає дуже красиво та стильно. Усередині знаходиться два основні відділення для купюр, кишеня на блискавці в задній стінці, монетниця на кнопці, чотири секції для пластикових карток, дві прилеглі кишені, а також два прозорі віконця для документів. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар підкреслить високий статус свого власника, дуже якісний виріб з найвищого сегменту чоловічих портмоне. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 2 000 ₴










