
Обложка кожаная "Національна поліція"на кнопке под жетон
500 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-717-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри. Хлястик з кнопкою фіксує обкладинку в закритому стані. Усередині обладнаний відсік для кріплення поліцейського жетона нового зразка. З іншого боку обкладинки є прозоре вікно. Передбачено отвір для заводного кільця, щоб страхувати обкладинку від втрати ланцюжком. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Ширина | 80 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Тип | Обложка для других документов |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 15 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Кнопки |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
- Цена: 500 ₴







