
Обложка кожаная на удостоверение "Учасник бойових дій"
300 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-715-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка українського виробництва, виготовлена з міцної натуральної шкіри, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені повністю прошиті шкіряними вставками, також є спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін.Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для других документов |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Яловка |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Вид кожи по способу отделки | Матовая |
- Цена: 300 ₴









