
Обложка кожаная "Національна Гвардія"
550 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927-714-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані два прозорі відділення прошиті шкіряними вставками. Модель має спеціальне колечко для кріплення карабіна. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Ширина | 88 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Тип | Обложка для других документов |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Бордовый |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: 550 ₴











