
Маленький чоловічий шкіряний гаманець на магнітах із затискачем коричневий Bretton
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-543-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Усередині знаходиться основне відділення для купюр, кишеня на блискавці в задній стінці, шість секцій для пластикових карток, дві бічні кишені та металевий затискач для банкнот (який у разі непотрібності можна легко витягнути). На звороті гаманця знаходиться зручна монетниця на блискавці. Гаманець функціональний і дуже компактний, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Відмінно підійде тим, хто любить носити портмоне у кишені джинс. Упаковується цей гаманець у фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴








