
Маленький жіночий гаманець із зручною монетницею MD collection
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-300-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже вдала модель компактного жіночого гаманця від бренду MD. Модель пошита з якісної еко шкіри, гладкої, приємної на дотик з фіксацією на кнопці. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), чотири секції для пластикових карток (одна прозора) та дві прилеглі кишені. Зовні розташована зручна широка монетниця. Якщо Ви шукайте зручний, компактний та недорогий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | Відділення для телефону |
- Ціна: 400 ₴







