-9%


Шкіряний чоловічий гаманець-клатч на блискавці і мангітній застібці Helen Verde 1431
1 750 ₴
1 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-326-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець, створений для людей, які цінують стиль та практичність. Виготовлений з натуральної шкіри чорного кольору, цей гаманець є ідеальним поєднанням вишуканості та довговічності. Модель складається з двох автономних відділень. Основне на блискавці забезпечує безпечне зберігання купюр та монет. Внутрішній розворот на магнітах доповнений вміло розміщеними секціями для пластикових карток та чотирма прилеглими відділеннями для паперових грошей чеків та іншого. Кожен аспект дизайну продуманий до дрібних деталей, щоб задовольнити потреби сучасного чоловіка або жінки. Відчуйте задоволення від використання цього гаманця, який поєднує місткість, практичність та високу якість! Запакований гаманець у фірмову коробку червоного кольору, яка ідеально підійде в якості подарунка. Купити безпечно та комфортно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴









