
Великий шкіряний чоловічий гаманець чорного кольору на блискавці Helen Verde 5901
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-325-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріалом гаманця служить якісна і приємна на дотик натуральна шкіра. Гаманець закривається блискавкою. Всередині знаходиться три широких відділення для купюр, одне на блисксавці для копійок, два прилеглі для документів, 14 секцій для пластикових карток та петля для записної ручки. Виріб високої якості, приємно і зручно лежить в руці. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴










