
Маленький жіночий шкіряний гаманець червоного кольору на магнітах Helen Verde
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-324-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Завдяки компактному розміру даний гаманець поміститься навіть в найменшій сумочці. Складається вдвічі та фіксується клапаном на магнітній застібці. Усередині знаходиться одне широке відділення для паперових грошей, три прилеглі кишені, п'ять секцій для пластикових карток, прозоре віконце для документа та два автономні відділення на блискавці для монет, чеків та більш цінних речей. Гаманець чудово виглядає, зручно лежить в руці і стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴








