
Стильна жіноча сумка середнього розміру з італійської шкіри (чорна) Virginia Conti
3 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-209-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана жіноча сумка через плече від бренду Virginia Conti — це поєднання елегантного італійського дизайну та високоякісної натуральної шкіри. Всередині має одне містке відділення і маленьку кишеню на блискавці. Каркасна конструкція, продумане наповнення та стильний дизайн роблять її чудовим вибором для роботи, ділових зустрічей та щоденного використання. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 500 ₴








