
Чоловіча вертикальна шкіряна сумка барсетка з ручкою Rekarti
2 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-053-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка високої якості. Виконана із фактурної шкіри турецьким виробником Rekarti. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним та діловим одягом. Для носіння можна використовувати коротку ручку або плечовий ремінь, регульований по довжині. Ідеальні розміри сумки роблять її одночасно місткою,функціональною, а також компактної для переміщення. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня врізна кишеня на блискавці.

.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rekarti |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴









