
Стильна чоловіча сумка-слінг із гладкої шкіри чорного кольору Puos
1 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-047-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель відмінно підходить для повсякденних цілей, вона зручна і комфортна у використанні. Якісна натуральна шкіра зробить термін її служби досить довгим. Лаконічний і простий дизайн сумки дозволить носити її з одягом будь-якого кольору. Складається модель з одного основного відділення на блискавці, однієї кишені на блискавці всередині, двох кишень на блискавці з лицьового боку і однієї кишені на блискавці на зворотному боці. Доповнена модель сріблястою фурнітурою, високої якості. Носиться на грудях за допомогою ременя через плече. Купити комфортно й безпечно цю сумку та багато інших можна в нашому інтернет-магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴







