
Класичний чоловічий ремінь батал чорного кольору з італійської шкіри до 140 см Grande Pelle
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-892-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний ремінь Grande Pelle — це стильний і практичний аксесуар преміум класу, створений спеціально для чоловіків, які цінують якість і комфорт. Завдяки збільшеній довжині до 140 см цей ремінь зручний для чоловіків великої статури, а також тих, хто віддає перевагу вільній посадці. Натуральна шкіра рослинного дублення забезпечує довговічність, стійкість до зношування та збереження зовнішнього вигляду на довгі роки. Ширина полотна 4 см робить цей чоловічий ремінь оптимальним вибором як для джинсів, так і для класичних штанів. Купити безпечно та комфортно цей ремінь і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 140 см. |
| Длина ремня | 1400 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 141-150 см |
- Ціна: 1 200 ₴











