
Стильний чоловічий шкіряний клатч на дві блискавки з фактурою під рептилію Marco Coverna 5902C
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-528-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Лицьова сторона ефектно декорована тисненням під шкіру крокодила. Клатч складається з двох автономних відділень. В першому знаходяться секції для пластикових карток (18шт), відділення для купюр та кишеня на блискавці для монет або більш цінних речей. Другий блок дозволяє розмістити Ваш мобільний телефон, документи та готівкові гроші. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента чоловічих портмоне. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять функціональність, практичність та солідний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стать | Чоловічий |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 45 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клатч |
- Ціна: 3 000 ₴











