
Вертикальний жіночий гаманець із натуральної шкіри середнього розміру Tony Perotti Contatto 2656
5 500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-319-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий вертикальний гаманець Tony Perotti – стиль і функціональність у кожній деталі. Гаманець виконаний з м'якої натуральної шкіри чорного кольору, яка приємно лежить у руці та відрізняється довговічністю. Усередині передбачені два основні відділення для купюр, дві прилеглі кишені, монетниця на механічній клямці, кишеня під сіточкою та дванадцять слотів для пластикових карток. На лицьовій стороні розташований металевий логотип бренду, що підкреслює автентичність та елегантність виробу. Такий гаманець поєднує елегантність, комфорт та продуману функціональність, підкреслюючи смак та стиль своєї власниці. Купити безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 500 ₴











