
Невеликий чоловічий гаманець чорного кольору з натуральної шкіри Bretton
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-573-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлено з натуральної шкіри (шкіра м'яка, приємна на дотик) з природною фактурою. Структура проста і зручна, закривається на магніт, забезпечуючи максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині знаходиться два відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дві прилеглі кишені та монетниця на змійці. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴








