
Солідний чоловічий клатч на дві блискавки з італійської шкіри Marco Coverna 5902B-1Q
2 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-567-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається з двох автономних відділень, в яких можна розмістити всі необхідні речі. Всередині знаходиться 18 секції для пластикових карток, п'ять широких відділень для документів та телефону, чотири прилеглі відділення для купюр та дві кишені на блискавці для монет та більш цінних речей. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Металева фурнітура високої якості, працює м'яко і плавно. Зовнішній вигляд дуже презентабельний, відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента чоловічих портмоне. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять зручність та практичність. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібниць |
| Ручки | Одна |
| Висота | 120 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Універсальний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 2 600 ₴











