
Стильний чоловічий гаманець клатч із італійської шкіри на металевій блискавці Marco Coverna 5901-1Q
2 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-475-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий клатч із натуральної шкіри преміум якості. На лицьовій стороні знаходиться тиснення з назвою бренду. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені, одна кишеня на блискавці в перегородці та дванадцять секцій для пластикових карток. Слід зазначити, що металева фурнітура, оформлена під темне срібло, працює м'яко та плавно. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб з найвищого сегменту чоловічих портмоне. Власники такого шкіряного клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴











