
Марсаловий жіночий ремінь із натуральної шкіри 25мм Puos
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-891-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний жіночий ремінь шириною 25мм складе відмінний ансамбль як з брюками, так і з сукнею, блузою або тунікою. Виготовлений із натуральної шкіри високої якості. Пряжка виконана з металевої фурнітури, із закругленими краями, дуже акуратна і стильна. Колір пряжки: срібло. Хороший подарунок для себе, подруги чи колеги – практичний та надійний, завжди актуальний. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Ширина ремня | 25 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Бордовий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 550 ₴




